شرکت مهندسی توسعه فن آوری و ارتباطات ایمن دیار

درباره شرکت ایمن دیار

معرفی شرکت

سیستم های ایمنی، اعلام و اطفای حریق این امکان را فراهم نموده اند که در صورت بروز حادثه یا حریق بتوان به سرعت آگاه شد و واکنش صحیح و متناسب را انجام داد تا خسارت های حاصله حداقل گردد و بدین منظور بکارگیری سخت افزار ها و تجهیزات مدرن و درک الزامات مندرج در استاندارد های مرجع معتبر به همراه استفاده از علوم نوین در مدیریت و کنترل سیستماتیک مخاطرات، از ضرورت های این حوزه محسوب می گردد.

شرکت ایمن دیار با توجه به اهمیت بالای این سیستم ها با هدف ایجاد بستری ایمن و ارتقا سطح ایمنی در کشور تأسیس و راه اندازی گردید. شرکت توسعه فناوری و ارتباطات ایمن دیار با بهره گیری کادر فنی مهندسی کارآزموده و متخصص و بکارگیری به روز ترین استانداردهای جهانی با دیدگاه های منحصر به فرد، خدمات خود را در زمینه های (طراحی و نصب و نگهداری سیستم های اعلام حریق، اطفاء حریق، دوربین های مدار بسته، درب های ضد حریق، آموزش های ایمنی و آتش نشانی، توسعه سیستم های هوشمند، بازخوانی و اجرای پوشش های مقاوم در برابر حریق و اتخاد تأییدیه از سازمان آتش نشانی) ارائه می نماید و در راستای دستیابی به اهداف، بر آموزش و نگهداشت سیستم های ایمنی، اعلام و اطفای حریق، متعهد می باشد.

سعی و اهتمام مسئولین این شرکت، مشاوره، معرفی و عرضه سیستم ها وتجهیزات منطبق و متناسب از کارخانجات معتبر دارای گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی و اجرای هرچه بهتر راه حل های توسعه ایمنی با بهترین کیفیت، کارایی و قیمت مناسب در کوتاه ترین زمان می باشد. تکیه بر تعهد و مسئولیت پذیری، تضمین کیفیت و برنامه زمانبندی، ضامن پویایی و موفقیت شرکت در اجرای پروژه ها است.

این مجموعه با ارائه راه کار های جامع، تأمین کننده غالب نیاز های ایمنی و حفاظتی بوده و پروسه تأمین نیاز های مشتری بر اساس درک خواسته ها و صورت مسأله های مشتری و ارائه مشاوره و انتخاب راه کار مناسب بر اساس استاندارد های مرجع و تأمین اقلام و اجرای پروژه ها می باشد.

تکیه بر تعهد و مسئولیت پذیری، تضمین کیفیت و برنامه زمانبندی ،
ضامن پویایی و موفقیت شرکت در اجرای پروژه هاست.

سیستم های اطفاء حریق

کاملا پیشرفته و با امکانات روز دنیا

سیستم های پیشرفته اعلام حریق

استفاده از سیستم های کامپیوتری

کلاس آموزشی سیستم اطفاء حریق

برگزاری کلاس های آموزشی و پرورش نیروی حرفه ای

علت انتخاب ایمن دیار

آموزش 90%
مشاوره 100%
پیاده سازی 98%

شرکت  ایمن دیار، همیشه در کنار شما خواهد بود، چون رضایت شما باعث پیشرفت ماست.

مشتریان درباره ما چه میگویند!!

هدف ما  جلب رضایت شما مشتریان گرامی است