یکی از مشکلات کارفرمایان عزیزی که باید برای ساختمان در حال اجرا و یا کارخانه ی خود سیستم آتشنشانی (پوشش های ضد حریق اسکلت فلزی ساختمان) نصب نمایند، درگیری ذهنی و زمانی با قوانین و مقررات پیچیده و قدیم و جدید سازمان آتشنشانی، تشکیل پرونده در سازمان آتشنشانی و پیگیری مداوم و رفع نواقص مربوط به پرونده می باشد، جدا از این موضوع که کارفرمایان عزیز همیشه دغدغه این موضوع رانیز  دارند که در صورت اجرای نامناسب این سیستم مجبور به اصلاح آن در پایان ساخت و ساز وایراد ضررهای مالی فراوان خواهند شد.

شرکت زرین پوشش ویرا با سابقه درخشان و در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه در این زمینه این مشکل را رفع نموده است و علاوه بر انجام پیگیری های مداوم جهت پیشبرد هرچه سریع تر پرونده ها در سازمان آتش نشانی به ارائه خدماتی مطمئن که مورد تائید سازمان قرار خواهد گرفت موجب آرامش خاطر کارفرمایان گرامی خواهد شد.

در زیر خلاصه ای از شرح خدمات این شرکت در زمینه مشاوره طراحی و نظارت سیستم های آتش نشانی را ملاحظه می نمایید:

 1. تشکیل پرونده و هماهنگی امور اداری پرونده پروژه در سازمان آتش نشانی با اخذ وکالت کاری از کارفرما و یا نماینده قانونی ایشان.
 2. شرکت در جلسات فنی و حل اختلاف سازمان آتش نشانی به عنوان نماینده کارفرما.
 3. طراحی و نظارت بر تامین و اجرا و اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی در مبحث پوشش های ضد حریق اسکلت فلزی
 4. اخذ تاییدیه نهایی از سازمان آتش نشانی.

چرا میکا فایر ‌شرکت زرین پوشش ویرا  ؟

 • ‌‌‌شرکت زرین پوشش ویرا به طور تخصصی در اجرای پروژه های  مقاوم سازی در برابر حریق ساختمانها در سراسر کشور متمرکز می باشد.
 • شرکت زرین پوشش ویرا مورد تایید سازمان آتش نشانی تهران و مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهر سازی می باشد.
 • ‌شرکت زرین پوشش ویرا به پشتوانه تحقیقات گسترده  کارشناسان خود و با اعتماد به کیفیت محصول میکا فایر در شرف دریافت گواهی نامه بین المللی UL  می باشد.
 • شرکت زرین پوشش ویرا مالک معدن فعال  ورمیکولیت بوده و ماده اولیه تولید خود را استخراج می نماید.
 • ‌شرکت زرین پوشش ویرا با پشتوانه دانش تخصصی و تجربه سالیان متمادی به تکنولوژی تولید فرآورده هایی با پایه ورمیکولیت دست یافته و میکا فایر در کارخانه فرآوری این شرکت تولید می گردد.
 • ‌شرکت زرین پوشش ویرا بر بهره برداری مطلوب و کیفیت بالای مقاوم سازی سازه های ساختمان با نگاه ویژه به مقررات ملی ساختمان متمرکز بوده و بر اجرای دقیق و مطابق ضوابط جهت اجرای ضخامت استاندارد پوشش؛ تاکید دارد.
 • شرکت زرین پوشش ویرا با در اختیار داشتن تجهیزات ویژه و تکنولوژی بروز اجرای پوشش میکا فایر و بهره مندی از چندین تیم تخصصی اجرا، قابلیت انجام پروژه های همزمان را در سطح کشور را دارا می باشد.

‌شرکت زرین پوشش ویرا  در اعلام هزینه تمام شده بر محاسبه دقیق متراژ تمام شده کار تاکید داشته و هزینه تمام شده  مطلوب و منصفانه جهت ارایه به کارفرمایان محترم  و قابل رقابت با سایر تامین کنندگان را تضمین می نماید.

آدرس دفتر مرکزی شرکت زرین پوشش ویرا   :بلوار آیت الله کاشانی، ساختمان یاران، شماره 504

تلفن :  44016579